Team in beeld

Gemotiveerde medewerkers

KBS Kameleon is trots op haar team. Gemotiveerde medewerkers die zich elke dag opnieuw inzetten voor de ontwikkeling en het welzijn van uw kind. Graag stellen we ze hier aan u voor:

Cécile van de Riet, directeur (di t/m do)
directiekameleon@kpoa.nl

Neddy Teunissen, teamleider (ma, di, wo, vr)
directiekameleon@kpoa.nl

Lara te Rietmolen, officemanager (ma t/m vr)
kameleon@kpoa.nl  



Yvette de Vries, intern begeleider (di t/m do)
ibkameleon@kpoa.nl

Ivana Benko, luisterjuf 



Hester van Doleweerd, groep 1-2 (ma t/m wo)
h.doleweerd@kpoa.nl

 

Susan

 Susan Rood, groep 1-2 (do en vr)
s.rood@kpoa.nl

             

         

Mieke Aerts, groep 3 (ma t/m wo)
m.gritter@kpoa.nl

 

Myrna Loth, groep 3 (do - vr) 
m.voet@kpoa.nl 

 

Anja 

Anja Blankestijn, groep 4-5 (zwangerschapsverlof, wo - vr, na de voorjaarsvakantie)
a.blankestijn@kpoa.nl 

Marga

Marga Henschen, groep 4-5 (ma - di)
m.henschen@kpoa.nl 

Désirée

Désirée Kooistra, groep 4-5 (wo t/m vr, tot aan de voorjaarsvakantie)
d.kooistra@kpoa.nl

 

Klara 

Klara Richards, groep 6 (ma t/m wo)
k.landman@kpoa.nl

 

Saskia Hopman, groep 6 (do t/m vr) , groep 7 (wo)
  s.vanschaik@kpoa.nl

             

Janneke Nooij, groep 7 (ma, di, do, vr)
j.nooij@kpoa.nl  

 

Jeanique de Graaf, groep 8 (ma t/m vr)
j.degraaf@kpoa.nl 

 

Een nieuwe leerling aanmelden of gewoon eens kennismaken? Bel ons op 033 - 455 04 88.
In groep 1 tot 7 kunnen we in 2021-2022 nog nieuwe leerlingen plaatsen.
Klik hier  voor de volledige aanmeld- en toelatingsprocedure.

Mail ons 033 455 04 88  Route